Justine

Naše milovaná klisna Justinka se ocitla v tíživé situaci a nutně potřebuje veterinární péči, která bohužel přesahuje naše finanční možnosti.

Justinka se v poslední době potýkala s vážnými zdravotními problémy. Museli jsme s ní navštívit kliniku, kde jí diagnostikovali žaludeční vředy, nutnost zubního ošetření a stále čekáme na výsledky stěrů.

Náklady se vyšplhaly na 30 000 Kč, což je pro nás značná suma a stále budeme potřebovat na léčiva a další kroky pro zlepšení kvality jejího života.

Toto jsou pouhé výdaje za kliniku

  • Odběry krví 3 270,-

  • Doprava na kliniku 4 245,-

  • Doprava z kliniky

Den na klinice:

21 955,59,-

Další výdaje

Náklady na léčiva 12 500,-

Zubař 2 700,-

Jak pomoci?

Naskenováním QR kódu nebo zasláním libovolné částky na účet: 8294659367/5500

Částku z QR kódu lze měnit

Justine je klisna Fríského koně, kterou jsme spolu s mými kamarádkami odkoupily, aby mohla dožít důstojný důchod s tím, že v mládí prodělala vážnou operaci nohy, která jí bohužel během života začala bolet a znemožňovala ji sloužit lidem pro jakýkoliv finanční zisk či potěšení.

Celý příběh Justine sdílím veřejně na svém YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ERjOiIbTy_g&t=1406s

Klisna Justine se v posledních týdnech začala chovat podivně. Byla apatická, neměla chuť k jídlu a celkově se zdála být ve stresu. Věděla jsem, že něco není v pořádku, a tak jsem ihned kontaktovala veterinářku. Ta po týdenní čekací lhůtě dorazila a provedla odběry krve, abychom zjistili, co ji  trápí.

Výsledky krve bohužel ukázaly zánět v těle, ale bez speciálních vyšetření s kvalitním připojením k elektrice není možné přesně určit jeho umístění a rozsah. Proto nám veterinářka doporučila okamžitý převoz Justine na veterinární kliniku, která se nachází přes hodinu a půl jízdy od našeho ustájení.

Moc si přeji, aby Justine byla zase šťastná jako předtím. Bohužel už je to starší (21let) paní a se stářím přichází překážky, které budeme muset společně překonávat.

Moc děkujeme Všem za podporu <3