Kdo je Eva?

Eva je milovnice koní a zastánce tréninku bez násilí. Jezdectví se věnuje odmalička. Roky se věnovala drezurní disciplíně až do stupně Grand Prix.

Její předností je sdílet své zkušenosti s ostatními nejen prostřednictví lekcí a výcviku koní, ale i skrze online kurz , Patreon či videí na YouTube.

Evy misí je pomáhat jezdcům a koním lépe si vzájemně porozumět a odstranit tak z jezdeckých tréninků škodlivé výcvikové metody.

Můj příběh

"Už od dětství jsem milovala zvířata. Nevěděla jsem proč, ale jejich přítomnost vyplňovala díru samoty a pocit, že je někdo se mnou a nevadí mu mé nedokonalosti mě činil šťastnou. "

Celý svůj koňský příběh jsem sepsala do knihy, která je plná objevů a ponaučení.

Když jsem byla v pubertě, tak jsem většinu svého času u koní trávila v domnění, že musím být neustále lepší, abych mohla být v životě šťastnější a úspěšnější. Místo toho, abych byla opravdu šťastnější, tak jsem si pouze postavila vysoké zdi plné nespokojenosti, negativního smýšlení a neustálé honby za dokonalostí - která se stále nedostavovala. Naučila jsem se být někdo, kdo nejsem, proto aby mě lidi měli rádi, ale zapomínala jsem přitom na ty, kteří by to v daném momentu nejvíce ocenili - koně.

Trvalo mi dlouho než jsem znovu objevila pravou krásu bytí s koňmi. Znamenalo to vydat se znovu na cestu za sebepoznáním, abych zjistila, co musím udělat pro to, aby mě koně měli zase rádi.

Celý svůj příběh plný ponaučení s každým svým koněm sdílím ve své knize

Učitelé

V mých začátcích i pokročilejších fázích života jsem měla ty nejlepší učitele, a těmi byli všichni koně .

Příběh o Všech mých koních

Audio ukázka knihy

"S láskou pro koně je neobyčejný příběh neobyčejné holky Evy. Když jsem Evičku začala sledovat, zdálo se, že si vlastně žila perfektní život. Po přečtení prvních pár stránek jsem ale zjistila, že ne vždy je všechno tak růžové, jako se může na první pohled zdát. Je to vlastně taková osobní zpověď, kde se prolíná jak život koňský, tak i ten osobní, kde se Eva vyznává ze svých pocitů na dlouhé a trnité cestě drezury až do stupně Grand Prix."

- Michaela H.

"Krásně napsaná kniha, která vám nejen odhalí příběh Evičky a jejich koní, ale ukáže porozumění, kterému se na cestě s koňmi naučila."

- Hanka Doupovcová

"Včera koupeno, dnes dočteno. Pro mě takové malé zpátky do minulosti, protože s Evčou jsem strávila necelý rok života s jejími koňmi - zkušenost k nezaplacení... A tak, když čtete tyto řádky, víte o kom píše a zavzpomínala jsem si. Překvapilo mě kolik toho Evča zažila, co vše se stalo - i když jsem část znala, tak o některých věcech jsme se nebavily. Klobouk dolu, že to vše ustála, našla svou cestu a je tam, kde je. Doporučuji přečíst každému kdo se hledá."

-Týnka B.