Služby s naším koněm

"Kůň je pro mě živá bytost, která si zaslouží stejné potěšení ze života jako my."

Kdokoliv se rozhodne vstoupit do našeho života nezíská návod jak si koně podrobit, ale naučí se koni naslouchat tak, aby se s nim mohl domluvit a do budoucna sdílet své zkušenosti i s jinými bytostmi.

Každý kůň i člověk je jedinečná bytost, a proto nenabízím techniky, které budou fungovat na každého koně stejně, ale pomohu vám probudit to, co již v sobě odjakživa máte a to je vaše intuice.

Mnoho z nás má myšlenky, které jsou bohužel v mnoha jezdeckých školách zatlačeny do pozadí a jsou vytvořeny manuály, které pouze odpojí naši kreativitu a spojení s koněm. Staneme se roboty systému a zapomeneme, že kůň není stroj, ale živá bytost, která nás kdysi fascinovala svou volností, krásou a radostí ze života. Bohužel takovéto koně při trénincích málokdy vídáme a většinou sedláme "těla bez duše".

Tato nabídka není pro každého, neboť cena této služby musí pokrýt náklady na život pro člověka(učitele) i koně, aby oba byli v psychické pohodě a mohli dát do tréninku maximum naslouchání a kreativity. Pro člověka, který tyto hodnoty sdílí však nebude cena překážkou a ocení tuto jedinečnou nabídku.

Nabídka je limitována a je určena pro každého člověka, který si zvolí svou cestu s koňskými učiteli, kteří nejsou pouze strojem, který je ovládán strachem.

Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, ale i pro lidi, kteří by rádi podpořili své vzdělání a radost ze oboustranné spolupráce s koňmi.

Podmínkou není potřeba jezdit, avšak pokud si padnete s koníkem do oka, pak jsou dveře otevřené.

Koňští učitelé

Quartz

Práce ze země

Justine

Práce ze země

Royal

Práce ze sedla

Bond

Práce ze sedla pro děti

Máte zájem o trénink?