Členství květen

Ahoj milý členové Jezditelky,

moc bych Vám chtěla poděkovat za Vaši podporu, neboť díky Vám mohu dále vytvářet kontent pro veřejnost. I když se nezískávám příliš lukrativní výdělek z YouTube videí, tak vy mi pomáháte, abych mohla dál tvoři ve svém "volném" čase a pomáhat lidem najít jejich cestu u koní.

Není to jednoduché, neboť většinu svého času trávím v terénu, abych uživila své 4 koně a rodinu. Občas mě potkají chvíle, kdy si říkám proč vlastně nedělám něco jiného, ale věřím, že to za to stojí, i když podporovatelů na platformách každým měsícem ubývá, neboť nejsem marketingový guru a vše dělám převážně zadarmo, a tak lidi nevidí důvod platit za něco, co vlastně nemusí.

Chtěla bych Vám nesmírně poděkovat, že neustále stojíte po mém boku. Někteří už roky jiní měsíce. Vím o Vás a nehorázně mi to pomáhá na mé cestě.

Děkuji Evča a koníci 💕

Předchozí měsíce

ODKAZY NA PŘEDCHOZÍ MĚSÍCE

Ze země s Justin

Trénink vodění a vlaku s Lindou

Amazonka

Není to tak dávno, co Ami řekla "Ne" lonži, a tak jsem se vydala na misi tuto situaci vyřešit, i přes očekávaná úskalí.

Vize

Našim cílem je koni vysvětlit koni, že mu nic nehrozí, pokud uděláme gesto "Vyslání na kruh". Spousta koní se buď uzavře nebo začne útočit v sebeobraně.

Také je skupina koní, kteří utečou a jsou "poslušní", i když se necítí dobře, když jsou "odháněni". Ti patří do jednodušší skupiny oproti koním "nerozumějícím" a říkajícím, že nám nerozumí nebo jim to není příjemné.

Každou lekcí byla Aminka lepší a lepší. 3 lekci jsem již kruh nepotřebovala, neboť již rozuměla gestu na zvětšení kruhu.

Ava ze sedla

Trajánek

Moje první a poslední ježdění na Trajánkovi. Nechtěla jsem video používat, neboť paní majitelka otáčela mobilem na všechny strany, ale věřím, že si z toho třeba něco odnesete.

Holčičku a Trajánka netrénuji. Přestala komunikovat...asi puberta. :)

Naposledy jsem byla doprovázet při prvním ježdění novou holčinu co si ho chtěla pronajmout, ale bohužel netuším jak to dopadlo. Není to úplně jednoduchý koník...

Rakie

Video z práce ze země s Rakii.

Raki je klisna, která je velmi citlivá na osobní prostor. Přítomnost člověka v její bublině při práci ze země může lehce narušit její pocit bezpečí. Při práci na pravou ruku to velmi těžce nese. Patří do skupiny jako Amazonka či Rony, klisen které nemají rádi přítomnost člověka za určitých okolností. Hlavně, když se necítí dobře či bezmocně.

Mnoho takových vzorců chování může pocházet z nedobrého zacházení s koněm v mladém věku...